16 Şubat 2013 Cumartesi

adının hakkını veren kırkyama çalışmasıBu yatak örtüsüne 2008 yılında Beylikdüzü İsmek kırkyama kursunda başladım yaklaşık 3 ay sürdü sergiye yetiştirmek için uğraştım yetişti ama bazı yorganlamalar eksik kaldı hala eksik laf aramızda..
Hafta sonu resimlerini çekmek için çıkardım ortaya  kendi kendimide kutladım bu arada, çünkü parçaları
saydım  30 blok hazırlamışım  her blok 4 parçadan oluşuyor  4 /1 her blok 12 parçadan hazırlanıyor
12x4  48   48X30:1440  parça üstü için, etekler için 48 blok her blok 9 parçadan oluşuyor etek kısmının toplamı 432 parçadan oluşuyor  offf sayarken yoruldum. Ama yaparken çok zevk aldım kızım Zeynep
bu modeli beğenmişti. renklerini seçti bende severek yaptım. Güle güle kullansın Zeynebim.4 yorum:

 1. sonunda sende geldin aramıza.HOŞGELDİN.bu ne hız bir günde birsürü yayın yapmışsın.utandım doğrusu ben aylardır bir şey yayınlamadım :)) hayırlı olsun.sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. hoşbuldum hatişim bana kalsa bu kadar yayın yapamazdım hande sağolsun bloğumu hazırladı resimleri çekti etiketledi yayınladı bana verdi bundan sonra bu kadar hızlı olamam önçe öğrenmem lazım güzel dileğine teşekkürler arkadaşım.

  YanıtlaSil
 3. çalışmalarınıza hayran kaldım hatta hayran ötesi takipteyim
  kocaman sevgiler
  hoş geldiniz :)

  YanıtlaSil
 4. Ellerinize ve sabrınıza sağlık. Harika bir iş çıkmış. Allah'tan benim annem de zamanında benim için birşeyler yapmıştı. Benim gözümde büyüyor doğrusu. Ciddi büyük emek. Sevgilerimle...

  YanıtlaSil